Teemahaaste on jo puolivälissä ja minä taas vasta alussa, miten se voi aina näin olla? Vaan teemahan antaa oivallisen avun. Enää tarvitaan vain kirjoittaja kirjalle, kannet ovat valmiina ja ostaja ehdokkaita jonoksi asti. Itse olen ensimmäisenä jonossa!
Lisää kirjankansia ja kirjojakin löytyy napin takaa.


Alkoi oikein naurattaan, että mitä hourailua ruvetaan harrastamaan, ennen kuin tajusin että tunnin pituudesta on kyse :D Ajan kyllä sais välillä kokonaan pysäyttää, mutta hyvä että näin alkajaisiksi yritetään hallita. Ostajajonossa ollaan :) Kansikin on niin oivallinen!
VastaaPoistaHahhah :D
VastaaPoistaLoistava kansi, vaan elämän mittaan olen oppinut, että arkipäivää ei voi hallita, se hallitsee meitä.
Ihanuus. Tuon kirjan haluaisin lukea.
VastaaPoistaMainio tarpeellinen kirja kiireessä eläjille.
VastaaPoistaKauniit värikkäät kannet!
Ei onneksi ole ongelmana, "juna meni just ja jää asemalle..;))
Tosi hienoja kirjan kansia sulla täällä onkin.
VastaaPoistaTämän viimeisen ehdottomasti haluaisin lukea, sillä niin vaikeaa on joskus saada tunnit riittämään, vaikken enää edes ole työssä!!
Hieno kansi ja hieno teema. Minä en vain juuri tuollaista tarvi kun on kiva kun on tekemättömiä asioita! Ikävämpää on miettiä, että hohhoijaa, mitä minä tänään tekisin!
VastaaPoistaMainio kirja, sopiva opas yhdelle jos toisellekin.
VastaaPoistaOi miten ihania kirjankansia. Upeita :-) Hyvin mielenkiintoinen haaste, kun vain jaksaisin mukaan.
VastaaPoistaJa taiteilija osaa yllättää kirjoittamalla hyödyllisen kirjankin, upeaa! :)
VastaaPoistaTämä on varma bestseller jouluna, aivan mahtava! Saiskos jo ennakkotilaukseen ;-)?
VastaaPoistatällaisen kirjan minä tarvitsen ehdottomasti, laitan myös ennakkotilauksen :)
VastaaPoistaNiin minä toivoin, että joku tämän olisi kirjoittanut. Heinäkuukin meni niin nopeasti, että varmasti jokunen tunti hypättiin yli ;D Minä jos kuka ohjeita tarvitsisin!
VastaaPoista