Tästä tulee todella sinun näköisesi, alku on millinismiä parhaimmillaan.
Ei onnistu paperilla makaaminen ja ääriviivojen piirtäminen, pitää keksiä jotain muuta, ainakin pienemmässä koossa, tuntuu, että nuo 29 kasvoa vievät aika paljon aikaa.
Hmmm...kieltämättä kauniita ovat ääriviivasi ja kukkasista pidät sekä väreistä. Kyllä tästä sinut selvästi tunnistaa, kuviotkin niin sinun käsialaasi. Mielenkiintoinen omakuva, joten odotan mielenkiinnolla miten tämä jatkuu. Pitänee alkaa minunkin tuumasta toimeen ja tehdä ensimmäinen osio.
Tästä tulee todella sinun näköisesi, alku on millinismiä parhaimmillaan.
VastaaPoistaEi onnistu paperilla makaaminen ja ääriviivojen piirtäminen, pitää keksiä jotain muuta, ainakin pienemmässä koossa, tuntuu, että nuo 29 kasvoa vievät aika paljon aikaa.
Hmmm...kieltämättä kauniita ovat ääriviivasi ja kukkasista pidät sekä väreistä. Kyllä tästä sinut selvästi tunnistaa, kuviotkin niin sinun käsialaasi. Mielenkiintoinen omakuva, joten odotan mielenkiinnolla miten tämä jatkuu.
VastaaPoistaPitänee alkaa minunkin tuumasta toimeen ja tehdä ensimmäinen osio.
Kukkainen aloitus, sinun käsialasi kyllä tunnistaa..ylläri on mitä paljastuukaan lopussa :)
VastaaPoistaAhaa, tästä tuleekin mielenkiintoista. Kaunis alku, taitaa olla kesämekon helma, vai olisiko yöpaidan helma. Se päällä juokset kesäisellä niityllä.
VastaaPoistaArvoitukselliselle vaikuttaa. Nyt jännätään mitä tuleee :-)
VastaaPoistaJännä aloitus. Minulla on kovasti mietinnässä miten toteutan haasteen
VastaaPoista