Ihan mieletön. Kertakaikkiaan upea ja mun mielestä vaikuttavin mitä mä olen nähnyt näitä sun töitäsi. Tuon kun saisi isona olohuoneen seinälle niin se määrittäisi kaiken.
Todellako kuva kolahti sinulle, Outo Paimen, kiitos! Omaa kuvaa on vaikea arvioida, tuo talokuva vetosi minuunkin, siksi sitä olen säästänyt. Se on siis hämärässä otettu kuva ja taivaalla paistaa superkuu. Tästä ei kovin suurta kuvaa saa, mutta koko data on minulla ;))
Kyllä! Siinä on jotain tai oikeastaan kaikki mikä kolahti ja varsinkin superkuu on sellainen piste mitä tuijottelin pitkään. Se näyttää niin pirun elävältä.
Tämä on mahtava ja jälleen kerran täytyy todeta, että huonoja valokuvia ei ole olemassakaan, kaikesta voi muokata jotain hienoa, olen itsekin huomannut sen. Jopa omakuvasta saa nätin ja nuoren ;)
Upea teos! Näitä katselee mielellään ja nauttii kuvan tuomasta tunnelmasta. Itse en ole montaakaan kuvaa käsitellyt,kun en sitä osaa. Mutta ehkä on aika opetella uutta.:)
Onpa hieno pimeys, mystinen tunnelma. Täällä mennään niin nopeaa tahtia, ettei perässä pysy.
VastaaPoistaKasvokuvatkin hauskoja ja ilmeikkäitä.
Tässä kuussa on vauhtia, sitten hiljenee. Kiva oli välillä tehdä jotkain muuta kuin kasvoja.
PoistaKitios Aina!
Vaikuttava kuva! Hieno vastaus haasteeseen. Kuvaa jää katsomaan ja sen tunnelmaan jää kiinni.
VastaaPoistaKiitos Uuna. Kannatti siis tämäkin tärähtänyt kuva jemmata, nyt tuli sopivaa käyttöä-
PoistaAivan järisyttävän hieno pimeän tunnelma!
VastaaPoistaSuur kiitos Harakka! Kiva kun piipahdit täälläkin :)
PoistaHiukan alkoi pelottamaan, että mitähän rakennuksen pimeydessä onkaan.
VastaaPoistaJännittävä pimeä, hieno työ.
Vain rohkea uskaltaa talooon sisälle, Liplatus, Täyden kuun aikaa kummituksetkin liikkuvat ;)
PoistaIhan mieletön. Kertakaikkiaan upea ja mun mielestä vaikuttavin mitä mä olen nähnyt näitä sun töitäsi. Tuon kun saisi isona olohuoneen seinälle niin se määrittäisi kaiken.
VastaaPoistaTodellako kuva kolahti sinulle, Outo Paimen, kiitos! Omaa kuvaa on vaikea arvioida, tuo talokuva vetosi minuunkin, siksi sitä olen säästänyt. Se on siis hämärässä otettu kuva ja taivaalla paistaa superkuu.
PoistaTästä ei kovin suurta kuvaa saa, mutta koko data on minulla ;))
Kyllä! Siinä on jotain tai oikeastaan kaikki mikä kolahti ja varsinkin superkuu on sellainen piste mitä tuijottelin pitkään. Se näyttää niin pirun elävältä.
PoistaSe että kuvan jollekin kolahtaa, lisää innostusta muokkaamiseeen. Kommenttisi lämmitti pikku sydäntäni, kiitos!!
PoistaTämä on mahtava ja jälleen kerran täytyy todeta, että huonoja valokuvia ei ole olemassakaan, kaikesta voi muokata jotain hienoa, olen itsekin huomannut sen. Jopa omakuvasta saa nätin ja nuoren ;)
VastaaPoistaJa mitä huonompi, sitä parempi on muokattavaks, susupetal. Muttei kaikkien pidä olla huonoja, jotta omakuva tulisi :)
PoistaVaikka kuvassa on hieman valoakin, siihen on saatu tosi pimeä ja raskas tunnelma.
VastaaPoistaKiitos Holle!
PoistaUpea teos! Näitä katselee mielellään ja nauttii kuvan tuomasta tunnelmasta. Itse en ole montaakaan kuvaa käsitellyt,kun en sitä osaa. Mutta ehkä on aika opetella uutta.:)
VastaaPoistaKiitos Esther, kuvanmuokkaus on hauskaa, kannattaa opetella.
Poista