She is charming and beautiful, like a sunflower fairy. :) I really like the colors you used in this one.
wedgeart, thanks for your nice comment
Tämä on herkkä, tykkään tekstuurista, sommittelusta, väreistä!
Minä tykkään kun sinä tykkäät, susupetal :)
Hieno, maalauksellinen työ! Lisäksi olet tavoittanut iän uskomattoman taitavasti.
Kiitos Uuna, itse katselee töitään kovin kriittisesti.
Kaunis Florensianeito kukkaistyttö soma.
Kiitos kommentistasi, Sisko
Katselin noita aikaisempia töitä ja ei voi kuin hattua nostaa - mahdoton työtahti ja silti jokainen on ajatuksella tehty. Jotain sellaista mihin vain harva pystyy.
Kiitos käynnistäsi Paimen:) Ja laita hattu vaan takaisin päähäsi, ei se ajatukseni niin kovin syvällinen ole, mutta ei kerrota toisille ;)
Kiitos sinulle kommentistasi ♥
She is charming and beautiful, like a sunflower fairy. :) I really like the colors you used in this one.
VastaaPoistawedgeart, thanks for your nice comment
PoistaTämä on herkkä, tykkään tekstuurista, sommittelusta, väreistä!
VastaaPoistaMinä tykkään kun sinä tykkäät, susupetal :)
PoistaHieno, maalauksellinen työ! Lisäksi olet tavoittanut iän uskomattoman taitavasti.
VastaaPoistaKiitos Uuna, itse katselee töitään kovin kriittisesti.
PoistaKaunis Florensianeito kukkaistyttö soma.
VastaaPoistaKiitos kommentistasi, Sisko
PoistaKatselin noita aikaisempia töitä ja ei voi kuin hattua nostaa - mahdoton työtahti ja silti jokainen on ajatuksella tehty. Jotain sellaista mihin vain harva pystyy.
VastaaPoistaKiitos käynnistäsi Paimen:) Ja laita hattu vaan takaisin päähäsi, ei se ajatukseni niin kovin syvällinen ole, mutta ei kerrota toisille ;)
Poista